ЯПОНІЯ: Промисловий високотемпературний тепловий насос, розроблений Daikin, отримав нагороду на Japan Energy Conservation Awards.

Jizai Heat має опалювальну потужність 30 кВт і використовує подвійний холодоагентний контур для виробництва гарячої води з температурою до 80°C.

Вважається, що він підходить для використання в різноманітних виробничих процесах, що вимагають воду з високою температурою, таких як процес сушіння лакофарбового обладнання на заводах, нагрівання рідин для очищення та концентрована дистиляція на хімічних і фармацевтичних підприємствах.

Пристрій отримав нагороду голови Центру енергозбереження на Japan Energy Conservation Awards 2023, яка відзначає вітчизняні підприємства, які сприяють видатній діяльності з енергозбереження та сприяють поширенню знань про енергозбереження.

Теплові агрегати Jizai Heat були використані компанією Daikin на лінії фарбування на заводі з кондиціонування повітря Rinkai, де вони, за словами, зменшили річні викиди CO2 приблизно на 86%, а експлуатаційні витрати – приблизно на 82%.

Подвійний контур холодоагенту знижує температуру газу на виході компресора та усуває ризик карбонізації холодильного масла та виходу з ладу обладнання.

Використання пластинчастого теплообмінника забезпечує стабільну подачу високотемпературної води при великих витратах без збільшення потужності насоса ГВП.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-ht-heat-pump-wins-energy-award/