ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОДУКЦІЮ

Тепловий насос — ваша нова нагрівальна система

Теплові насоси готові взяти на себе завдання декарбонізації вашого будинку, а компанія Daikin стане надійним партнером у вирішенні цього завдання. Одним із екологічних завдань на сьогоднішній день є декарбонізація будинків. Це новітнє віяння в глобальному зсуві парадигми в бік більш екологічної економіки. В автомобільній промисловості, сільському господарстві та навіть у сфері авіаперевезень вже були зроблені зусилля зі скорочення або повного усунення викидів вуглекислого газу, пов’язаних із використовуваними джерелами енергії. Наступними за важливістю йдуть житлові будинки.

Працює на поновлюваній енергії

Наші теплові насоси повітря-повітря використовують 80% енергії, отриманої з повітря, і 20% електроенергії, опалюють і охолоджують ваш будинок з енергоефективністю класу А+++, тобто з найвищою можливою енергоефективністю з доступних на ринку.

Оснащені нашою фірмовою інверторною технологією

Інвертор Daikin — це енергозберігаюча технологія, яка ефективно управляє частотою обертання двигуна і забезпечує до 30% зменшення споживання енергії. Замість того, щоб витрачати додаткову енергію при вмиканні та вимиканні, інвертор регулює частоту обертання двигуна таким чином, що він працює безперервно і більш ефективно в довгостроковій перспективі.

РІЗНІ ВАРІАНТИ ДИЗАЙНУ ДЛЯ ВАШОГО ІНТЕР’ЄРУ

Loading...

Daikin Altherma 3 R пропонує широку номенклатуру блоків, адаптовану до потреб клієнтів

Щоб охопити різноманітні застосування, Daikin Altherma 3 R пропонується з 3 різними внутрішніми блоками: