ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОДУКЦІЮ

Для будь-якого будинку

Незалежно від того, реконструюєте ви існуючий будинок або будуєте новий дім, тепловий насос Daikin повітря-повітря є логічним рішенням для опалення та охолодження. Наші теплові насоси повітря-повітря легко встановити, і вони ідеально підходять для заміни старих електричних систем. Блоки з багатоваріантною установкою «вписуються» в будь-який план поверху, а їх клас енергоефективності А+++ задовольняє всім вимогам до екологічних будівель.

Працює на поновлюваній енергії

Наші теплові насоси повітря-повітря використовують 80% енергії, отриманої з повітря, і 20% електроенергії, опалюють і охолоджують ваш будинок з енергоефективністю класу А+++, тобто з найвищою можливою енергоефективністю з доступних на ринку.

Оснащені нашою фірмовою інверторною технологією

Інвертор Daikin — це енергозберігаюча технологія, яка ефективно управляє частотою обертання двигуна і забезпечує до 30% зменшення споживання енергії. Замість того, щоб витрачати додаткову енергію при вмиканні та вимиканні, інвертор регулює частоту обертання двигуна таким чином, що він працює безперервно і більш ефективно в довгостроковій перспективі.

РІЗНІ ВАРІАНТИ ДИЗАЙНУ ДЛЯ ВАШОГО ІНТЕР’ЄРУ

Loading...

Гнучкі конфігурації підходять для всіх будинків

Незалежно від того, шукаєте ви рішення для одного приміщення або систему для всього будинку, ми можемо задовольнити ваші потреби.

Спліт-система

Спліт система

  • Підключення 1 внутрішнього блока до 1 зовнішнього блока

  • Нагрівання та охолодження 1 приміщення

  • Проста установка

Мульти-спліт-система

Мультиспліт система

  • Підключення макс. 9 внутрішніх блоків до 1 зовнішнього блока

  • Нагрівання та охолодження до 9 різних приміщень

  • Роздільне управління мікрокліматом у приміщеннях