ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОДУКЦІЮ

Ми вважаємо, що клімат-контроль повинен бути простим, інтуїтивно зрозумілим, інтелектуальним і енергоефективним.

Шукаєте рішення для дому або бізнеса? Ми готові запропонувати цілий ряд систем, які забезпечують оптимальний комфорт і допоможуть вам взяти мікроклімат під контроль.

Ознайомтесь з програмою Daikin для мобільних пристроїв

Інтернет-контролер Daikin Online Controller надає вам змогу керувати мікрокліматом з будь-якої точки світу. Просто підключіть свій блок до Wi-Fi і завантажте програму. Програма доступна для iOS та Android, вона надає змогу змінювати установку термостата, складати графіки температури, перевіряти дані споживання електроенергії і розробляти свої власні алгоритми «Якщо це, то».

Ваш дім

Ваш дім

Цей екран надає вам огляд вашого будинку. Звідси ви можете отримати доступ до всіх функцій і централізовано керувати до 50 блоками одразу.

Окремі приміщення

Регулюйте температуру, вибирайте режим роботи, вмикайте повітроочисники і вентилятори в окремих приміщеннях з використанням інтерактивного термостата.

Окремі приміщення
Програмований таймер

Програмований таймер

Створюйте різні графіки, що містять до 6 дій на день протягом 7 днів, та активуйте потрібні режими роботи.

Енергоспоживання

Моніторинг енергоспоживання для досягнення ще вищого рівня економії. Зручні графіки і значки допомагають побачити, де можлива додаткова економія.

Якщо це, то

Якщо це, то

Програмуйте блок відповідно до свого способу життя. Наприклад: Якщо ви виходите з дому, тоді опалення вимикається.

Інтелектуальне керування будинком

З Daikin керування будівлею стало простішим, ніж будь-коли раніше. Ми пропонуємо різні системи клімат-контролю, щоб допомогти вам економічно ефективно керувати споживанням енергії у вашому будинку та оптимізувати свій комфорт.

Моніторинг кількох об'єктів

Моніторинг кількох об’єктів

Централізація управління різними мікрокліматичними зонами шляхом підключення intelligent Tablet Controller (Інтелектуальн