ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОДУКЦІЮ

Ми вважаємо, що клімат-контроль повинен бути простим, інтуїтивно зрозумілим, інтелектуальним і енергоефективним.

Шукаєте рішення для дому або бізнеса? Ми готові запропонувати цілий ряд систем, які забезпечують оптимальний комфорт і допоможуть вам взяти мікроклімат під контроль.

Ознайомтесь з програмою Daikin для мобільних пристроїв

Інтернет-контролер Daikin Online Controller надає вам змогу керувати мікрокліматом з будь-якої точки світу. Просто підключіть свій блок до Wi-Fi і завантажте програму. Програма доступна для iOS та Android, вона надає змогу змінювати установку термостата, складати графіки температури, перевіряти дані споживання електроенергії і розробляти свої власні алгоритми «Якщо це, то».

Ваш дім

Ваш дім

Цей екран надає вам огляд вашого будинку. Звідси ви можете отримати доступ до всіх функцій і централізовано керувати до 50 блоками одразу.

Окремі приміщення

Регулюйте температуру, вибирайте режим роботи, вмикайте повітроочисники і вентилятори в окремих приміщеннях з використанням інтерактивного термостата.

Окремі приміщення
Програмований таймер

Програмований таймер

Створюйте різні графіки, що містять до 6 дій на день протягом 7 днів, та активуйте потрібні режими роботи.

Енергоспоживання

Моніторинг енергоспоживання для досягнення ще вищого рівня економії. Зручні графіки і значки допомагають побачити, де можлива додаткова економія.

Якщо це, то

Якщо це, то

Програмуйте блок відповідно до свого способу життя. Наприклад: Якщо ви виходите з дому, тоді опалення вимикається.

Інтелектуальне керування будинком

З Daikin керування будівлею стало простішим, ніж будь-коли раніше. Ми пропонуємо різні системи клімат-контролю, щоб допомогти вам економічно ефективно керувати споживанням енергії у вашому будинку та оптимізувати свій комфорт.

Моніторинг кількох об'єктів

Моніторинг кількох об’єктів

Централізація управління різними мікрокліматичними зонами шляхом підключення intelligent Tablet Controller (Інтелектуальне керування за допомогою планшета) до нашої хмари Daikin Cloud.

  • Одночасний моніторинг і порівняння кількох об’єктів для уникнення високого споживання електроенергії

  • Підключення до хмари Daikin Cloud і доступ до блоків з будь-якої точки світу в будь-який час

  • Інтуїтивно зрозумілий сенсорний інтерфейс спрощує клімат-контроль

  • Ідеальне рішення для малих і середніх комерційних застосувань

Система управління будівлею

Система керування будівлею

Наш інтуїтивно зрозумілий і зручний intelligent Touch Manager інтегрується з обладнанням інших виробників, так що ви можете керувати кліматичним обладнанням, освітленням, сигналізацією та іншими системами за допомогою єдиного інтерфейсу.

  • Тримайте споживання енергії під контролем, оптимізуйте енергоспоживання і скоротіть витрати на електроенергію

  • Модульна конструкція дозволяє привести Intelligent Touch Manager у відповідність з розмірами і потребами вашого будинку

  • Інтеграція з нашим рішенням Daikin i-Net для цілодобового віддаленого моніторингу, щоб підтримувати штатну та ефективну роботу системи Daikin