ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОДУКЦІЮ

П’ЯТЬ В ОДНОМУ

П'ять в одному

Ви можете підключити до п’яти внутрішніх блоків — будь-якої номенклатури або виду — до одного зовнішнього блоку мульти-спліт-системи.

Підходить для вашого способу життя

Йдеться про роботу з невеликим зовнішнім простором або підключення різних внутрішніх блоків? Мульти-спліт-система є ідеальним рішенням, яке можна адаптувати для задоволення всіх потреб і уподобань в області кондиціонування повітря.

  • Підключіть до п’яти внутрішніх блоків у окремих приміщеннях

  • Замінюйте й додавайте блоки в будь-який час

  • Установіть мульти-спліт-системи на стіні, даху або терасі

  • Скористайтеся програмою Daikin Online Controller для складання графіка й регулювання мікроклімату в кожному приміщенні

Захист навколишнього середовища

Ми завжди прагнемо використовувати найсучасніші технології для вирішення екологічних та енергетичних проблем, пов’язаних з продуктами для опалення, вентиляції та кондиціонування повітря. Саме тому в мульти-спліт-системах застосовується холодоагент R-32 і ротаційний компресор, що дозволяє знизити вплив на навколишнє середовище на 68%.

До А++ в режимі нагрівання

До A+++ в режимі охолодження

Захист навколишнього середовища

Менш помітний, створює менше шуму

Мульти-спліт-система — надійний і, в той же час, компактний блок з меншою кількістю кабелів і труб, що робить його відмінним рішенням для ситуацій, коли простір зовні обмежений. Низький рівень шуму блоку в процесі роботи гарантує, що він не порушить ваше повсякденне життя і не буде сприяти підвищенню рівня шуму ззовні.

Просте керування

Ви можете управляти своєю мультисистемою за допомогою смартфона. Просто підключіться до мережі Wi-Fi та завантажте програму онлайн-контролера Daikin, щоб розпочати процес створення неперевершеного клімату.