ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОДУКЦІЮ

Вентиляція має вирішальне значення для вашого будинку

Поширення енергоефективних концепцій у будівництві зумовлює зростання потреби в системах вентиляції. Енергоефективні будівлі потребують більше теплоізоляції для зменшення втрат тепла і прохолоди. Це означає, що повітря всередині будинку затримується довше і стає несвіжим. Сперте повітря також підвищує ризик появи в будинку алергенів, неприємних запахів, конденсату, цвілі тощо.

Енергоефективність

Вентиляційні установки Daikin розроблені з використанням провідних технологій і деталей для підвищення їх енергоефективності та зменшення сукупної вартості володіння та викидів вуглекислого газу.

  • Технологія рекуперації теплоти повертає до 90% теплової енергії
  • Високоефективний двигун знижує енергоспоживання
  • Високоефективний вентилятор підвищує ефективність порівняно зі стандартними вентиляторами
  • Ефективна логіка управління дозволяє керувати будинком і його енергоспоживанням

Виберіть вентиляційну установку з нашого асортименту стандартних класів або преміум-рішення, що налаштовується відповідно до особливостей вашого будинку і потреб. Без будь-яких додаткових витрат ви можете налаштувати розміри блока з точністю до сантиметрів, щоб його можна було ідеально встановити у наявному в будівлі просторі.

Гнучкі рішення
Комфорт

Вентиляційні системи подають свіже зовнішнє повітря в приміщення, вилучають несвіже повітря і регулюють рівень вологості. Це має вирішальне значення для підтримання комфортного і здорового середовища всередині будівлі.

Комплексна система підготовки свіжого повітря Daikin Fresh Air