ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОДУКЦІЮ

Енергоефективність

Наші технології рекуперації теплоти й інверторного управління значно зменшують витрати на електроенергію. Холодильні машини Daikin вважаються кращими у своєму класі рішеннями для комерційного охолодження і забезпечують до 50% більшу енергоефективність порівняно з іншим обладнанням. Це означає швидку окупність ваших інвестицій.

Компактна конструкція

Компактна конструкція

Можливість зменшити площу зовнішньої установки на 60% шляхом об'єднання всіх компонентів холодильного обладнання та кондиціонування повітря в єдиному комплектному конденсаторному блоці.

Міцний і надійний продукт

Зовнішні блоки Daikin проходять ретельні заводські випробовування. Їх корпус, стійкий до зовнішніх впливів, та надійна технологія гарантують тривале використання блоків у навіть складних погодних умовах.

Міцний і надійний продукт
Багато варіантів застосування

Багато варіантів застосування

Може працювати з широким температурним діапазоном від 10°C до -45°C. Завдяки цьому підходить для багатьох різних застосувань, як для охолодження, так і заморожування!

Надійна робота

Кожен блок Daikin проходить ретельні тестування на наших заводах протягом усього процесу складання. Завдяки застосуванню передових технологій і продуманій конструкції наші холодильні машини вважаються найбільш надійними рішеннями на ринку. Антикорозійна обробка корпусу і використання стійких матеріалів для його виготовлення забезпечують тривалий строк служби навіть у найбільш складних погодних умовах. Оскільки холодильні системи мають важливе значення для бізнесу, ми організуємо кваліфіковані групи комплексної підтримки, які готові негайно відреагувати на будь-яку надзвичайну ситуацію.

Надійна робота
Відповідає правилам стосовно F-газів і навіть перевершує їх

Відповідає правилам стосовно F-газів і навіть перевершує їх

Холодильне обладнання Daikin відповідає останнім цільовим показникам стосовно F-газів. Об’єднання передових технологій дозволяє нашому холодильному обладнанню знизити показник загального еквівалентного впливу на потепління (Total Equivalent Warming Impact (TEWI)) для досягнення більш високої енергоефективності та скорочення викидів діоксиду вуглецю.

Об’єднані холодом

Про придбання компанії Zanotti

Тепер, з придбанням Zanotti, компанія Daikin може забезпечити різноманітну продукцію для всіх аспектів ланцюга охолодження: від виробництва і транспортування харчових продуктів (сухопутні перевезення вантажу) до роздрібної торгівлі.

Про асортимент Zanotti

Комерційний асортимент Zanotti включає широкий спектр блоків, що використовуються для охолодження у ресторанах, супермаркетах і дистрибуційних центрах.

Спеціальні системи підготовки повітря доступні для витримки ковбас, сирів, зберігання і витримки вин, охолодження бункерів із зерном і насінням.

Окрім комерційного асортименту продукції, Zanotti має повний спектр рішень для транспортного і промислового охолодження для застосування в сфері харчової промисловості, у чистих приміщеннях, на ковзанках тощо

Наші найпопулярніші рішення в сфері холодильного обладнання