ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОДУКЦІЮ

Енергоефективність

Наші технології рекуперації теплоти й інверторного управління значно зменшують витрати на електроенергію. Холодильні машини Daikin вважаються кращими у своєму класі рішеннями для комерційного охолодження і забезпечують до 50% більшу енергоефективність порівняно з іншим обладнанням. Це означає швидку окупність ваших інвестицій.

Компактна конструкція

Компактна конструкція

Можливість зменшити площу зовнішньої установки на 60% шляхом об'єднання всіх компонентів холодильного обладнання та кондиціонування повітря в єдиному комплектному конденсаторному блоці.

Міцний і надійний продукт

Зовнішні блоки Daikin проходять ретельні заводські випробовування. Їх корпус, стійкий до зовнішніх впливів, та надійна технологія гарантують тривале використання блоків у навіть складних погодних умовах.

Міцний і надійний продукт
Багато варіантів застосування

Багато варіантів застосування

Може працювати з широким температурним діапазоном від 10°C до -45°C. Завдяки цьому підходить для багатьох різних застосувань, як для охолодження, так і заморожування!

Надійна робота

Кожен блок Daikin проходить ретельні тестування на наших заводах протягом усього процесу складання. Завдяки застосуванню передових технологій і продуманій конструкції наші холодильні машини вважаються найбільш надійними рішеннями на ринку. Антикорозійна обробка корпусу і використання стійких матеріалів для його виготовлення забезпечують тривалий строк служби навіть у найбільш складних погодних умовах. Оскільки холодильні системи мають важливе значення для бізнесу, ми організуємо кваліфіковані групи комплексної підтримки, які готові негайно відреагувати на будь-яку надзвичайну ситуацію.