Руфтопи Daikin R32 Bluevolution було встановлено в якості заміни старої системи у виставковій залі продукції для водопровідних та опалювальних систем в Бельгії.

Компанія DESCO, яка розташована в комуні Завентем, виконує поставки продукції для комерційних та приватних замовників зі свого шоу-руму площею 720м2. Старі руфтопи, що працювали на охолодження, потребували заміни. В пошуках нового рішення замовник хотів знайти систему, яка також замінить газовий котел, що працював на опалення. Компанія DESCO також шукала екологічно сприятливу систему теплового насосу для скорочення вуглецевого відбитку будівлі, яка також була б і економічно вигідною.

Компанія Bumaco group, давній бельгійський дилер Daikin, запропонувала нову серію руфтопів Daikin, а також невеликі теплові насоси Sky Air DX для забезпечення охолодження та опалення для офісних приміщень.

Високоефективні мотори вентиляторів з високим ESP до 800 Па дозволили встановити широку мережу повітроводів, щоб досягти єдиної температури у великому приміщенні.

Лінійні дифузори, встановлені по всій виставковій залі, забезпечують рівномірний розподіл повітря на такій великій площі, а рециркуляційне повітря забирається через центральні решітки.

Руфтоп Daikin поєднує у собі внутрішній та зовнішній блок в одному корпусі, а на об’єкті необхідно лише прокласти повітроводи.

Завдяки інверторним компресорам система забезпечує високу сезонну ефективність цілий рік. Руфтопи, встановлені у виставковій залі Desco, виконують також подачу свіжого повітря – залежно від необхідності та кліматичних умов підчас роботи в режимі фрикулінга може подаватись до 100% свіжого повітря.