В Німеччині фабрику Engelbert Strauss CI обслуговують п’ять інверторних чиллерів Daikin з гвинтовими компресорами загальною потужністю 3450кВт, що працюють на холодоагенті R1234ze з низьким показником GWP.

Гігантський виробничий об’єкт в Шлюхтерні неподалік від Франкфурта, що виготовляє професійний одяг та взуття, було відкрито минулого року. Його загальна площа складає 90000м2, з яких майже 55000м2 потребує кондиціонування повітря.  Для цього було встановлено п’ять чиллерів Daikin EWAH-TZ-B, що працюють на фреоні R1234ze, потенціал глобального потепління якого дорівнює 7.

Чотири чиллери, кожен холодопродуктивністю 820кВт, встановлено на даху – вони забезпечують ефективне кондиціонування повітря в логістичній та виробничій зонах. Установка чиллерів за принципом каскаду забезпечує точний контроль системи та дозволяє активувати всі або кілька блоків залежно від потреби в охолодженні у будівлі.

На даху разом з чиллерами також встановлено сонячну систему потужністю 800кВт/пік.

Чиллер EWAH-TZ-B з повітряним охолодженням холодопродуктивністю 170кВт використовується для серверних приміщень фабрики.