Спеціальне технічне рішення з використанням кондиціонування повітря та освітлення проходить випробування в Японії в процесі створення “системи прокидання, що підвищує продуктивність людини”.

Цього тижня на онлайн виставці CEATEC 2021 буде показано прототип системи – результат спільної роботи виробника систем кондиціонування Daikin та японського виробника електроніки та кераміки Kyocera.

Компанії Daikin та Kyocera вважають, що правильне прокидання зранку сприяє здоровій активності вдень та гарному сну вночі. Спільні дослідження з Японським Університетом Тохоку підтверджують це. Дослідження професора Рьюта Кавашіма (Ryuta Kawashima) з Інституту вікової медицини при Університеті Тохоку показало, що чим більше активована лобова частка, тим ясніший розум та вище продуктивність, а також легше контролювати емоції.

Прототип системи використовує технологію керування повітряно-вихровим потоком Daikin для створення потоку з м’яким та покійним ритмом, а технологія змішування люмінесцентних пігментів від Kyocera використовується для створення LED освітлення, наближеного до натурального.

Технологія Daikin слідкує за обличчям людини за допомогою термодатчика та подає кільце повітря, так званий кільцевий вихор, для впливу на користувача. Таке використання повітряного вихору, спрямованого у обличчя людини з постійним ритмом, створює легке та “пухнасте” відчуття погладжування по щокам.

Випробування, що проводились на 20 студентах Університету Тохоку, показали, що ця система забезпечує підсилений мозковий