БЕЛЬГІЯ: Патрік Кромбез, генеральний директор Daikin Europe Heating and Renewable Energy, був обраний президентом Європейської асоціації теплових насосів (EHPA).

Кромбез, який очолюватиме EHPA наступні два роки, змінить Мартіна Форсена з Nibe.

Виступаючи після свого обрання на вчорашній Генеральній асамблеї EHPA, Кромбез підкреслив важливість теплових насосів як «вибору номер один для опалення та охолодження» для домашнього та комерційного використання та центральної частини відновлюваної, стійкої та розумної енергетичної системи.

«Якщо індустріалізація Європи є пріоритетом для цієї та наступної комісії ЄС, стабільність і узгодженість правил є основними вимогами», — сказав він. «Декарбонізація опалення відбувається і може залишитися в Європі. З цим погоджуються всі галузеві асоціації. Разом ми повторюємо наш заклик до негайного прийняття Плану дій ЄС щодо теплових насосів».

Вчорашня подія також відзначила останню загальну асамблею Томаса Новака, який залишає свою посаду Генерального секретаря EHPA. Новак, який збирається приєднатися до шведської Qvantum Industries на посаді віце-президента зі зв’язків з громадськістю та урядом, збереже свою роль у EHPA як член правління. Очікується, що незабаром буде оголошено нового генерального секретаря.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikins-crombez-elected-ehpa-president/