Нью-Йорк оприлюднив новий регламент щодо скорочення обсягу використання HFC – було прийнято поправки до Політики значущих нових альтернатив (SNAP) Агентства охорони навколишнього середовища (EPA), які були відхилені судом у 2017 році.

Новий регламент забороняє продаж, монтаж та комерційне використання деяких HFC холодоагентів в новому або модернізованому харчовому холодильному обладнанні, великих кондиціонерних системах (або чиллерах) та торгівельних автоматах, а також забороняє речовини, що використовуються в якості аерозольних пропеллентів та піноутворювачів у нових споживчих товарах.

Заборони будуть впроваджуватись протягом наступних чотирьох років, що на думку уряду штату допоможе досягти цілей Паризької угоди з клімату, а також Кігалійської поправки до Монреальського протоколу.

Оголошуючи про завершення оформлення нових норм губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо (Andrew Cuomo) заявив: “В той час як Нью-Йорк продовжує вживати заходів з боротьби зі зміною клімату, у федеральному уряді є люди, які ігнорують визнані наукові факти, заперечують існування проблеми зміни клімату та за будь-якої можливості радісно відкидають назад наші зусилля з захисту планети від шкідливих хімічних речовин”.

Департамент з охорони навколишнього середовища (DEC) штату Нью-Йорк розробляв новий регламент спільно з іншими штатами з Кліматичного альянсу США, який було створено у 2017 році, коли США вийшли з Паризької угоди з клімату. Сьогодні 25 членів Кліматичного альянсу США заявляють, що вони представляють 55% населення США та 60% американської економіки.

https://www.coolingpost.com/world-news/new-york-finalises-hfc-reduction-rules/