Компанія Daikin активізує свою багаторічну співпрацю з японською компанією Daicel, в рамках якої нещодавно було створено ентальпійний теплообмінник та новий фільтруючий елемент.

Компанії працюють разом вже близько 20 років, з тих пір як на хімічних заводах Daikin для удосконалення виробничих процесів було впроваджено метод інновації виробництва від Daicel.

Останнім часом компанії об’єднали сильні сторони технології сучасних матеріалів Daicel та багатого досвіду Daikin в галузі кондиціонування повітря. Це дозволило компаніям створити вологопроникні мембранні ентальпійні теплообмінники для вентиляційного обладнання та фільтруючий елемент з низькою втратою тиску для великих кондиціонерів.

Ентальпійний теплообмінний елемент оснащений мембранним листом товщиною близько третини товщини звичайного аркушу паперу, який ефективно передає тепло у повітрі. Окрім цього, ця вологопроникна мембрана, що вибірково пропускає водяну пару, покращує блокуючу здатність речовин, які забруднюють повітря у приміщенні, таких як бактерії, віруси та вуглекислий газ. Її також можна чистити та дезінфікувати для підтримки чистоти.

Завдяки поєднанню цієї вологопроникної мембрани з технологією “протиточної конструкції” Daikin витоки повітря всередині теплообмінного елементу вдалось значно знизити.

Новий фільтруючий елемент виконаний з композитного нановолокнистого матеріалу, створеного за технологією Daicel. Він складається з багатьох волокон різного діаметру, що покращує пиловловлювальну здатність фільтра. Більш того, низька втрата тиску знижує витрату енергії вентилятора. Така структура фільтра також дозволяє йому менше забиватись, що подовжує його термін експлуатації.