Компанія Daikin повністю модернізувала свою лінійку руфтопів для роботи з холодоагентом R32 з більш низьким показником GWP.

Нова лінійка на фреоні R32 пропонує “значно підвищену ефективність” порівняно з поточною серією на фреоні R410A.

Нові блоки доступні потужністю до 190кВт в чотирьох різних версіях з подачею свіжого повітря, відведенням повітря та рекуперацією тепла. Базова версія не потребує додаткового прокладання трубопроводів та одразу готова до експлуатації, забезпечуючи рециркуляцію повітря. Версія з двома заслінками доповнена можливістю подачі свіжого повітря, а версія з трьома також забезпечує відведення повітря та термодинамічну рекуперацію тепла. Очолює лінійку преміум версія з чотирма заслінками, додатково обладнана пластинчатим теплообмінником для найбільш ефективної рекуперації надлишкового тепла. Природне охолодження з подачею свіжого повітря до 100% забезпечує високу якість повітря та економію енергії.

Готове до роботи рішення Daikin серії руфтоп заправляється холодоагентом на заводі.

В більшій частині лінійки використовуються інверторні спіральні компресори, а також інтегровані високоефективні безколекторні мотори вентилятора зі статичним тиском від 350Па до 850Па. Міцна конструкція блоку з панелями з подвійною обшивкою товщиною 25мм також мінімізує шум.

Інтеграція нових руфтопів з системами керування будівлями забезпечується через протоколи BACnet та Modbus, а також можливе використання власної системи від Daikin, intelligent Touch Manager.

Нова серія в стандартній версії доступна до швидкого замовлення або ж під замовлення можна допрацювати систему під конкретні вимоги будівлі. Широкий вибір додаткових опцій, що встановлюються на заводі, пропонує додаткові джерела тепла, різноманітні фільтри до класу ISO ePM1 85% (F9), парові зволожувачі, високопродуктивні мотори вентилятора з великим ESP.