Великобританія: партнерство між Daikin UK, Quantum Group і Green Skills Academy забезпечить навчання викладачам і персоналу дев’яти коледжів Великого Манчестера тепловим насосам.

Мета полягає в тому, щоб до квітня 2024 року навчити 50 вчителів опалення та сантехніки, а потім розробити спеціальну навчальну програму, яка допоможе підготувати наступне покоління монтажників теплових насосів.

«Наше партнерство з Green Skills Academy надасть персоналу та викладачам коледжу інструменти, необхідні для підвищення кваліфікації наступного покоління інсталяторів теплових насосів, і допоможе заповнити наявну прогалину в інсталяторах», — сказав керівник відділу продуктів і навчання Daikin у Великобританії Мартін Пассінхем.

П’ятиденний курс включатиме встановлення й обслуговування повітряних теплових насосів, а також установку Daikin All-in-One рівня 1 та сертифікат введення в експлуатацію рівня 3.2 Daikin Altherma рівня 3.2.

Він надасть персоналу коледжу кваліфікацію та знання для запуску та впровадження першої у своєму роді програми стажування техніків з низьковуглецевого опалення в коледжах, включаючи коледж Хопвуд, коледж Траффорд і коледж Олдем з вересня 2024 року.

«Нашу Академію екологічних навичок було створено у 2023 році, щоб відіграти ключову роль у подоланні найбільшого бар’єру, з яким ми стикаємося у Великій Британії на шляху досягнення чистого нуля, шляхом навчання робочої сили для подолання нестачі навичок», — прокоментував Рузвельт Александер. Директор Green Skills. Академія в компанії Рост.

«Тільки у Великому Манчестері нам потрібно додатково 3000 монтажників теплових насосів до 2027 року, і цього можна досягти, лише забезпечивши підтримку в навчанні, яку самі інструктори зможуть передати наступному поколінню робочої сили».

Минулого року Daikin Europe підписала партнерство з Greater Manchester Combined Authority для створення випробувального стенду для технологій і послуг із нульовим рівнем викидів у громадських будівлях, включаючи соціальне житло.

Частиною угоди було те, що Daikin також вирішить проблему нестачі людських ресурсів для технології HVACR та встановлення у Великобританії, включаючи розробку навчальних програм зі школами та центрами зайнятості у Великому Манчестері, а також створення формальної системи кваліфікації.

https://www.coolingpost.com/training/manchester-receives-heat-pump-training-boost/