Компанія Daikin поставила два гвинтових інверторних чилери, що працюють на HFO холодоагенті R1234ze з низьким GWP, на об’єкт великої фармацевтичної компанії у Австрії.

Два чилери EWAH-TZ загальною холодопродуктивністю 580кВт замінюють старий 15-річний чилер на фреоні R410A з виносними конденсаторами повітряного охолодження. Об’єм заправки фреону в старому чилері був дуже високим, а у поршневого компресора було всього чотири ступеня потужності.

Кінцевий користувач вирішив замінити його більш сучасним обладнанням з більш високим рівнем енергоефективності та екологічної безпеки.

Проект потребував екологічно сприятливого ОВіК рішення, та замовника вразили рішення Daikin з надійними та енергоефективними гвинтовими інверторними компресорами.

Чилер буде використовуватись для виробництва охолодженої води/гліколя -8°C, яка забезпечить охолодження для мікробіологічних процесів. Необхідна кількість холоду варіюється від близько 70кВт до 570кВт.

Ще одним важливим аспектом було зниження шуму – максимальний рівень сили звуку не більше 81дБ(А), що було забезпечено завдяки оптимізації конфігурації з пониженим рівнем шуму серії TZ.