В Катарі при відкритті нового громадського парку була представлена перша бігова доріжка з системою кондиціонування.

Новий парк Аль Гаррафа (Al Gharrafa Park) площею 50000м2,, згідно з прогнозами, буде відвідувати близько 3000 осіб щодня. Для заохочення занять спортом Ашгал, управління громадських робіт Катара, забезпечило пішохідні та бігові доріжки по всьому парку вбудованими системами охолодження та кондиціонування повітря, які будуть забезпечувати температуру 26-28°C.

Управління Ашгал має намір отримати патент на “спеціально модифіковану” систему кондиціонування повітря, яка дозволяє скоротити експлуатаційні витрати на понад 50%.

657 метрів кондиціонованих пішохідних доріжок розташовані всередині конструкцій у стилі Машрабія, щоб забезпечити циркуляцію повітря від кондиціонерів. Покриття з сонячних панелей забезпечує електроенергію для роботи кондиціонерів, якщо температура навколишнього середовища не перевищує 37°C.

Виткі рослини забезпечують додаткову тінь, знижуючи температуру на 10ºC. Вони також дозволяють уникнути витоку холодного повітря та забезпечити його циркуляцію для економної підтримки необхідної температури. Прорезинене покриття підлоги викладене з використанням кольорів, які дозволяють знизити поглинання температур.

Мухаммад Аркоуб Аль-Халіді (Muhammad Arqoub Al-Khalidi), голова наглядового комітету з благоустрою доріг та громадських місць у Катарі, описав відкриття першого парку з кондиціонованими доріжками як “велике досягнення“.