Новий касетний кондиціонер Daikin було названо одним з 100 кращих дизайнів продуктів на головному японському дизайнерському конкурсі.

Касета Daikin, створена дизайнерами малайзійського філіалу компанії, потрапила до топ 100 кращих продуктів на цьогорічному японському конкурсі Good Design Awards.

Представники Daikin описують дизайн касети як фундаментально новий. В традиційному касетному кондиціонері впускні та випускні отвори розташовані на одній поверхні, але в цій касеті панель трохи піднята над поверхнею стелі, і бокова частина є випускним отвором. Представники компанії Daikin говорять, що це дозволяє рівномірно подавати потік повітря вздовж стелі у всіх напрямках та охолоджувати приміщення, не створюючи протяг.

Команда філіалу Daikin Malaysia, яка розробила новий дизайн, говорить, що такий зовнішній вигляд поєднується з різними типами приміщень та вимогами користувачів у кафе та офісах. “Ми сфокусувались на основному та притримувались простоти. Окрім цього, розуміння місцевих особливостей південно-східної Азії дозволило нам створити рішення, яке є збалансованим і функціонально, і естетично”.

Запуск нового кондиціонеру в продаж на ринку південно-східної Азії заплановано на серпень 2021 року.

Премія Good Design Award, відома як G Mark, була започаткована у 1957 році Японським інститутом просування дизайну. Вона присуджується за хороший дизайн у різних галузях промисловості. Основним критерієм відбору для участі в конкурсі є здатність продукту збагатити суспільство та життя людини через свій дизайн.

Цього року в конкурсі було зареєстровано 4769 учасників, з числа яких було відібрано 1395 переможців в різних категоріях. З цих переможців кращі потрапили до списку Good Design Best 100.

Чотири інші продукти компанії Daikin, а також кондиціонери таких компаній як Panasonic, Midea, Mitsubishi Electric, Johnson Controls, Hitachi, Toshiba та Fujitsu, також отримали нагороди Good Design Awards.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-cassette-named-in-top-100-designs/