Нещодавно компанія Daikin поставила 4 відцентрові чиллери, які будуть встановлені на круїзному судні. Проект є частиною зусиль оператора судна з підвищення енергоефективності та забезпечення надійного та ефективного охолодження на борту.

Про встановлене обладнання:

Лінійці DWSC від Daikin вдалося задовольнити вимоги щодо охолоджувальної потужності, ефективності та мінімального впливу на навколишнє середовище в цьому проекті.

Агрегати цієї лінійки вирізняються не лише високою потужністю та низьким енергоспоживанням не лише завдяки відцентровому компресору, розробленому власною компанією, і загальній оптимізованій конструкції агрегату, а й завдяки інвертору Daikin, вбудованому в електричну панель приладу.

Інвертор допоможе постійно адаптувати енергоспоживання блоків до фактичних потреб в приміщеннях при охолодженні, що обслуговується установкою, уникаючи втрати енергії.

Детальніше про проект:

Чотири відцентрові холодильні установки потужністю 2800 кВт забезпечать комфорт і прохолоду пасажирам і екіпажу судна, а також допоможуть знизити енергоспоживання судна.

Одним із головних факторів вибору чилерів Daikin була енергоефективність, яка досягається за рахунок використання функції вільного охолодження, доступної в серії DWSC. Це означає, що чиллери можуть використовувати сприятливі зовнішні умови для охолодження внутрішніх приміщень судна, зменшуючи енергію, необхідну для роботи системи охолодження. Це не тільки економить енергію та зменшує витрати, але також допомагає зменшити вуглецевий слід судна.

Ще одним ключовим фактором вибору чилерів Daikin була їх надійність. Конструкція лінійки DWSC забезпечує високий рівень продуктивності та довговічності навіть у суворих умовах. Крім того, холодильні машини Daikin були розроблені та перевірені відповідно до високих вимог морської промисловості, гарантуючи, що вони можуть витримувати суворі умови тривалого використання в морі.

Крім того, репутація компанії Daikin, яка надає найкращі послуги та підтримку, також відіграла важливу роль у їх виборі. Компанія пропонує широку мережу післяпродажної підтримки, що гарантує швидкий час реагування та високий рівень обслуговування клієнтів.

https://www.daikinapplied.eu/news-center/an-efficient-and-reliable-solution-for-a-world-cruising-ship/