Холодоагент з низьким GWP тепер доступний для J-серії компактних чилерів Daikin з водяним охолодженням.

Компанія Daikin Applied Europe повідомила, що для чилерів J-серії на холодоагенті R134a тепер доступна можливість вибору холодоагентів R1234ze та R513A, що робить ці блоки зручними для різних варіантів використання.

Гідрофторолефін (HFO) R1234ze з показником GWP 7 зараз широко використовується виробниками чилерів. Холодоагент R513A, розроблений компанією Chemours, яка продає його під назвою Opteon XP10, представляє собою суміш холодоагентів R134a та R1234yf з показником GWP близько 630. Виробник заявляє, що цей холодоагент є близьким за ефективністю до R134a при використанні як у нових системах, так і у проектах з модернізації.

Завдяки розширеному робочому діапазону, як заявляє компанія Daikin, опція холодоагенту R1234ze дозволить J-серії забезпечити високотемпературне опалення як в автономному варіанті, так і у каскадній системі з тепловим насосом типу повітря-вода.

Моделі EWWS-J та EWWH-J – це теплові насоси з водяним охолодженням та реверсом на водяному контурі, нові моделі EWLS-J та EWLH-J – безконденсаторні блоки з водяним охолодженням.

Завдяки їх здатності забезпечувати температуру води на виході з конденсатора 75°C ці блоки можуть задовольнити потреби в опаленні та подачі гарячої води в різних типах будівель.

В усіх блоках використовуються одногвинтові компресори Daikin, оптимізовані та покращені для роботи з холодоагентами з низьким GWP.

В нових блоках збережено компактність J-серії, завдяки чому вони вписуються у малогабаритні та вузькі технічні приміщення. Можливе також морське використання цих машин.

Ще однією відмінною рисою нової J-серії є оновлені контролери Microtech4, які пропонують ряд нових функцій, зокрема можливість інтегрувати Daikin iCM Intelligent Chiller Manager напряму з контролером блоку.

https://www.coolingpost.com/products/daikin-chiller-boost-with-r1234ze-and-r513a-options/