НІМЕЧЧИНА: Daikin Germany оголосила про запуск цього місяця нової конденсаційної установки Daikin CO2-ZEAS з інверторним керуванням для середніх і низьких температур.

Асортимент CO2-ZEAS, представлений на Chillventa в жовтні, включає три моделі з номінальною потужністю охолодження 19-32 кВт і потужністю глибокого заморожування 11-17 кВт. Потужність охолодження можна збільшити за допомогою модуля Daikin Q-Up.

Як компактна багатокомпонентна система з інверторним керуванням, оснащена трьома подвійними ротаційними компресорами Daikin та інтелектуальним контролем продуктивності, новий CO2-ZEAS підходить для широкого спектру застосувань у звичайному та низькотемпературному охолодженні (температура випаровування -40°C до +5°C).

У агрегатах використовується компресор Daikin подвійної дії, спеціально розроблений для роботи на CO2. Стверджується, що ізоентропічний ККД компресора 69,5% робить CO2-ZEAS дуже ефективною машиною. У той же час високоефективна компресорна технологія має дуже низький рівень звукового тиску і займає мало місця.

CO2-ZEAS містить стандартний контур рекуперації тепла Daikin для легкого підключення рекуператора на місці. Крім того, стандартний вбудований теплообмінник для «високотемпературного комплекту» і переохолодження рідини гарантують безпечну та ефективну роботу протягом усього року в широкому діапазоні температурних зон з температурою навколишнього середовища від -20°C до +43°C.

Компанія Daikin стверджує, що з готовим до використання контролером заводської конфігурації CO2-ZEAS є практично самостійним пристроєм. Компанія також стверджує, що її безкоштовне програмне забезпечення Refrigeration-Xpress робить планування проекту легким, інтуїтивно зрозумілим і економить час.

https://www.coolingpost.com/products/daikin-launches-co2-zeas-condensing-units/