БЕЛЬГІЯ: Daikin Europe представить CO2-версію своєї холодильної установки ZEAS на стійкому холодильному стенді в Chillventa в Нюрнберзі.

Новий ZEAS і пропановий моноблок будуть представлені в залі 7 разом із зростаючим асортиментом холодильних продуктів від придбаних Daikin компаній Zanotti, Tewis і AHT.

Стенд з кондиціонерами та тепловими насосами в павільйоні 4A був першим випадком, коли Daikin Europe присвятив стенд охолодженню.

Моноблочні конденсаційні агрегати Daikin CO2 ZEAS доступні в моделях від 8 до 12 HP. і 15 к.с., що забезпечує охолодження вітрин і випарників в діапазоні від -4° до +5°. Стверджується, що використання двоступеневої технології Daikin призводить до нижчого ступеня стиснення на кожному ступені, нижчого споживання енергії, нижчої температури нагнітання, меншого навантаження на компресор і довшого терміну служби.

Кажуть, що новий пропановий моноблок з інверторним керуванням працює тихо, легко оновлюється, легко встановлюється та доступний для обслуговування. Будучи компактними, пристрої також можуть бути встановлені на стелі та будуть оснащені системою віддаленого моніторингу зі спеціальним додатком і хмарними сервісами.

Новий CO2 ZEAS разом із CO2 Conveni-Packs і TEWIS CO2 стелажами, які вже є на ринку, будуть доповнені нещодавно випущеними вітринами AHT CO2.

https://www.coolingpost.com/?s=Daikin