Компанія Daikin Applied випустить нове доповнення модельного ряду чиллерів Bluevolution на фреоні R32 – R32 Small Inverter Chiller (невеликі інверторні чиллери).

Ці чиллери повністю виготовляються на заводі Daikin у м.Чеккіна (Італія), потужністю від 16кВт до 91кВт. Чиллери R32 Small Inverter Chiller плануються до випуску з листопада 2021 року.

Окрім модульної системи керування нові теплові насоси оснащені функціями 100% регулювання обертів всіх спіральних компресорів, моторів вентиляторів та опціонального насоса.

Нові чиллери підходять під різноманітні вимоги з охолодження та опалення з температурою теплоносія +60°C для режиму опалення або -15°C для режиму охолодження. Показник SEER складає до 5.4, SCOP – до 4.1.

Режим роботи можна перемикати між стандартним та форсованим (boost mode). Форсований режим дозволяє уникнути вибору чиллера більшого типорозміру, завдяки досягненню продуктивності вище середнього рівня при підвищених обертах компресора, щоб компенсувати пікові навантаження.

Для розширення можливостей монтажу можливе підключення через повітроводи, наприклад, при встановленні у центральних частинах міста або підземних гаражах. Чиллери також можуть забезпечувати підігрівання побутової води.

Окрім екологічної вигоди від використання холодоагенту з більш низьким GWP, використання фреону R32 в чиллерах Small Inverter Chiller також дозволило оптимізувати розташування теплообмінників, що зробило чиллер особливо компактним, скоротивши необхідне місце для його монтажу.