Компанія Daikin Europe надала подробиці про систему VRV 5 Heat Recovery, п’яте покоління системи VRF, яка вперше використовує холодоагент R32 для середніх та великих будівель.

Завдяки діапазону продуктивності до 75.8 кВт система Daikin VRV 5 може задовільнити потреби великої будівлі однією системою. Водночас вона зберігає гнучкість системи VRF, щоб обслуговувати всі типи приміщень, навіть дуже маленьких.

Трьохтрубна система з рекуперацією тепла буде представлена на виставці Climatizacion y Refrigeracion Exhibition у Іспанії, а поставки очікуються на липень наступного року.

Система включає в себе повністю змінений BS-блок, який використовує технологію Daikin Shîrudo, що дозволяє монтаж в невеликих приміщеннях від 7м2 без проведення складних розрахунків або додаткових засобів регулювання подачі холодоагенту.

Технологія Shîrudo, яка вперше була використана в системі Daikin mini VRV, забезпечує відповідність стандартам EN378 та IEC60335-2-40:Ed.6. Використання цієї технології з програмою Daikin Web Xpress дозволяє швидко та легко підібрати систему під вимоги будь-якого простору.

Широкий модельний ряд спеціально розроблених внутрішніх блоків R32 VRV забезпечує максимальну гнучкість для усіх конфігурацій приміщень. Він включає в себе стельові та підстельові касети, slim-блоки, середньо – та високонапірні канальні блоки та настінні блоки в широкому діапазоні потужності від 1.1 кВт до 31.5 кВт.