Великобританія: Daikin UK планує відкрити новий розподільчий склад площею 240 000 футів у Давентрі у партнерстві з логістичною компанією GXO.

Розташовані в центрі логістичного «золотого трикутника» Мідлендса, Daikin і GXO спільно інвестували понад 4 мільйони фунтів стерлінгів, щоб консолідувати свої операції в Ейлсфорді та Манчестері на одному майданчику.

Склад обслуговуватиме виключно Daikin UK для всіх продуктів і запасних частин. Це дає Daikin можливість масштабувати свою діяльність шляхом переходу від кількох спільних користувальницьких сховищ GXO Direct до одного консолідованого сайту.

Повний перехід від поточної діяльності до нового складу відбудеться протягом цього року та створить понад 75 нових робочих місць.

GXO працює з Daikin понад 17 років у Великобританії, Ірландії та Італії та продовжує надавати гнучкі простори та індивідуальні рішення для сектору HVAC.

Описуючи цей крок як великий крок вперед, менеджер з виробництва Daikin у Великобританії Шерін Хаммад сказала: «Ринок теплових насосів і комерційних продуктів HVAC швидко зростає, тому ми повинні бути в змозі йти в ногу з цим».

https://www.coolingpost.com/uk-news/daikin-uk-moves-distribution-to-daventry/