Компанія Daikin спільно з японською комунальною компанією Kansai Electric Power Co проведуть випробування системи енергоменеджменту, що використовує систему керування кондиціонуванням та сонячну енергію.

Випробування на заводі Daikin Sakai Seisakusho спрямовані на просування відновлюваних джерел енергії, економію енергії та скорочення витрат завдяки поєднанню пульта централізованого керування Daikin з системою керування кондиціонуванням та обладнанням для виробництва сонячної енергії компанії Kansai Electric Power.

Компанія Daikin наполягає, що фотоелектричне виробництво сонячної енергії є важливим джерелом виробництва електроенергії, але обсяги виробництва цієї енергії сильно залежать від погоди. Щоб просувати переведення фотоелектричного виробництва електроенергії до розряду основних джерел енергопостачання, необхідно гнучко змінювати робочі параметри обладнання відповідно до коливань обсягів виробництва та побудувати систему, яка може регулювати подачу та споживання електрики.

Мета випробувань – налагодити технологію, яка оптимально керує кондиціонерами з високим коефіцієнтом енергоспоживання відповідно до коливань обсягів виробництва фотоелектричних панелей. Ініціатива спрямована на скорочення договірного обсягу електроенергії при збереженні комфортних умов експлуатації та стабільної роботи обладнання.