ЯПОНІЯ: Кажуть, що компанія Daikin уклала капітальний альянс із японською стартап-компанією, яка розробляє матеріал для даху з інтегрованими сонячними батареями та системою управління енергією будинку.

Компанія Monochrome Co Ltd, що базується в Токіо, заявляє, що збиратиме кошти від Daikin шляхом розподілу капіталу третьої сторони. Разом з Daikin вона розроблятиме системи генерації енергії та системи керування, а також обладнання для кондиціонування повітря та водонагрівачі з тепловим насосом Ohisama EcoCute.

Зазначається, що капітальна участь Daikin у Monochrome спрямована на побудову стратегічного партнерства, яке дозволить Monochrome реалізувати управління енергією та побутовими пристроями для всього будинку за допомогою однієї системи.

Monochrome, заснована в липні 2021 року засновником Юсуке Умедою, є стартап-компанією, що розробляє енергетичні системи для житлових будинків. У 2023 році компанія розпочала продажі енергогенераторної покрівлі Roof-1 та системи енергоменеджменту Home-1.

Roof–1 – металевий матеріал для покрівлі з вбудованими сонячними батареями. Home–1 надає миттєвий статус генерації сонячної енергії та споживання електроенергії та може керувати побутовим  обладнанням за допомогою настінної сенсорної панелі та/або спеціальної програми для смартфона.

У співпраці з обладнанням використовуватимуться можливості розробки програмного забезпечення Monochrome і дані про енергоспоживання для кожного будинку, а також технологія обладнання для кондиціонування повітря Daikin з Ohisama EcoCute для генерації надлишку електроенергії за допомогою сонячної енергії.

Ohisama EcoCute зазвичай використовує нічну електроенергію для нагріву води, але, підключившись до Home-1, можна буде працювати таким чином, щоб ефективніше використовувати надлишкову електроенергію від сонячної енергії.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-collaborates-with-solar-start-up/