АВСТРАЛІЯ: Daikin об’єднає свій бізнес в Аделаїді з офісом площею 7580 кв.м, складом і виставковим залом у міському розподільчому центрі Royal Park.

Японський виробник кондиціонерів узяв в оренду на 10 років приміщення, розташовані за 8,5 кілометрів на північний захід від центрального ділового району Аделаїди.

Веб-сайт інвестиційної компанії Centennial у сфері нерухомості цитує Майкла Треда, генерального менеджера Daikin Australia з ланцюга поставок та інформаційних технологій, який сказав, що компанію привабили Royal Park через такі фактори, як географічне розташування, розмір і конкурентоспроможність.

Пряма мова:

«Близькість до портів і клієнтів Daikin надала нам рішення, яке підвищить нашу ефективність на ринку. Інвестиції в централізацію всього нашого бізнесу в Аделаїді в одному місці продемонструють консолідацію державних офісів продажу та обслуговування; нова сучасна навчальна академія; дилерський магазин і магазин запчастин, а також керований Daikin склад, де зберігається повний асортимент продукції Daikin Australia, як австралійської, так і імпортної».

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-signals-move-to-new-hq-in-adelaide/