Компанія Daikin Applied Europe розширила дію програми Loop (L∞P) зі збирання, відновлення та повторного використання холодоагенту на чилери на фреоні R134a.

Програма Loop, яка націлена на створення кругової економіки холодоагентів, була запущена компанією Daikin Europe у 2019 році та поширюється на всі блоки VRV. Тепер до неї включено і чилери на холодоагенті R134a.

Компанія Daikin Applied Europe використовує суміш відновленого та нового холодоагенту для заправки нових чилерів – це чилери EWAD-TZ інверторні гвинтові з повітряним охолодженням, EWYD-4Z B багатоцільові інверторні гвинтові, EWYD-BZ інверторні гвинтові повітряні теплові насоси, EWWD-VZ інверторні гвинтові з водяним охолодженням, EWWD-DZ безмасляні відцентрові та DWSC/DWDC масляні відцентрові чилери.

За даною програмою компанія Daikin збирає холодоагент зі старих систем через свою мережу монтажних організацій, переробляє його та відновлює до рівня якості нового холодоагенту.

Програма забезпечує доступність холодоагенту R134a, допомагає уникнути екологічно та фінансово невигідного його руйнування наприкінці строку служби, а оскільки це відновлений продукт, він не включається до європейської системи квот на фторовмісні гази.