БЕЛЬГІЯ: Серія невеликих інверторних теплових насосів Daikin EWYT-CZ R32 була оновлена новими функціями для покращення їх застосування для опалення житлових будинків.

Лінійка невеликих інверторів R32, яка спочатку була запущена в 2021 році, була оновлена новими функціями для роботи в поєднанні, наприклад, з внутрішніми тепловими насосами Daikin Altherma або традиційними котлами та електричними обігрівачами. Стверджується, що різні варіанти конфігурації дозволяють розробити систему, яка забезпечує комфортне опалення та гарячу воду з більшою енергоефективністю та меншими викидами CO2.

У бівалентному режимі EWYT-CZ тепер може підключатися та спілкуватися з одним або кількома котлами, з’єднаними послідовно з тепловим насосом, розділеним через теплообмінник або гідравлічний сепаратор. Ця конфігурація максимізує продуктивність теплового насоса, одночасно зменшуючи використання газових котлів.

У каскадній конфігурації водяного контуру невеликі інверторні теплові насоси можна підключити до високотемпературних внутрішніх теплових насосів Daikin Altherma для подачі води постійної температури до внутрішніх блоків, розташованих у різних житлових приміщеннях. Така конфігурація дозволяє мешканцям квартир або квартир, наприклад, користуватися спеціальною системою, здатною задовольнити всі потреби – охолодження, опалення та гаряче водопостачання.

Коли ГВП увімкнено, EWYT-CZ активує цифровий вихід для керування зовнішнім нагрівачем. При використанні теплового насоса як основного нагрівача гарячої води зовнішній нагрівач забезпечує можливі налаштування. У цій конфігурації також можна встановити резервуар для води на відстані до 50 м від невеликого інверторного теплового насоса.

Серія EWYT-CZ доступна в діапазонах потужності опалення та охолодження від 16 до 90 кВт.

https://www.coolingpost.com/products/daikin-increases-heat-pump-possibilities/