Великобританія: Daikin пропонує сертифікованим установникам MSC 250 фунтів стерлінгів щоразу, коли вони встановлюють повітряний тепловий насос Daikin в Англії, Шотландії чи Уельсі.

Схема безпосередньо пов’язана зі схемою модернізації бойлерів (BUS) і схемою Home Energy Scotland (HESS). У Шотландії відповідні продукти також включатимуть гібридні котли.

Хенк ван ден Берг, керівник житлового відділу Daikin, сказав, що ця пропозиція буде особливо привабливою для монтажників газу, які також хочуть розширити свій бізнес у сфері відновлюваної енергії. «Це потребує додаткових інвестицій і навчання, щоб підтвердити свої навички в майбутньому, тому бонус у розмірі 250 фунтів стерлінгів за встановлення теплового насоса є ще однією вагомою причиною підготуватися до використання відновлюваної енергії», — додав Хенк ван ден Берг.

Разом зі схемою заохочення інсталяторів нова пропозиція Daikin для інсталяторів включає безкоштовне навчання теплових насосів у Daikin Sustainable Home Center та знижку 100 фунтів стерлінгів на просту акредитацію MCS. На додаток до цього нові інсталятори також отримають знижку 40% на першу теплову насосну установку, придбану в місцевому центрі, і підтримку введення в експлуатацію перших трьох повітряних теплових насосних установок, які вони отримають.

https://www.coolingpost.com/uk-news/daikin-offers-250-heat-pump-incentive/