Компанія Daikin збирається випустити в Японії п’ять нових побутових спліт-систем кондиціонування з функціями вентиляції та зволоження.

Нові моделі, які буде представлено у Японії протягом наступних п’яти місяців, зможуть подавати свіже зовнішнє повітря через повітровід.

Перші з нових настінних кондиціонерів, моделі Urusara X та Urusara міні, буде випущено 1 листопада, а згодом наприкінці березня 2021 року вийдуть на ринок касетні та підлогові блоки.

Зовнішнє повітря подається через зовнішній блок на внутрішній через шланг довжиною 4 метри. Повітря проходить через теплообмінник разом з повітрям, що забирається з приміщення, де його температура корегується, і потім воно поступає до приміщення.

Функція вентиляції активується через пульт дистанційного керування або через додаток Daikin Smart app. Модель Urusara X обладнана датчиком вентиляції, який визначає присутність людей у приміщенні та відповідно корегує об’єм вентиляції. Функція вентиляції також може бути активована автоматично завдяки використанню датчика концентрації CO2.

Модуль зволоження зовнішнього блоку забирає вологу зовні та подає її зі свіжим повітрям для зволоження приміщення під час вентиляції.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-adds-fresh-air-supply-to-split-air-conditioners/