БЕЛЬГІЯ/ПОЛЬЩА: Учора компанія Daikin Europe розпочала будівництво першого заводу по виробнитству  житлових теплових насосів  в Польщі з церемонією закладки фундаменту на будівельному майданчику в Ксаверові поблизу Лодзі.

Завод площею 320 000 кв.м вартістю 300 мільйонів ЕВРО, про який було вперше оголошено минулого року, створить 3000 нових робочих місць до 2030 року. Його планується завершити в квітні 2024 року, а виробництво розпочнеться в липні 2024 року.

Вищі керівники Daikin Europe організували традиційну японську церемонію закладки фундаменту, на якій були присутні високопосадовці польського уряду та посол Японії в Польщі.

«Новий виробничий майданчик Daikin є найбільшою іноземною інвестицією в Польщі за останні роки та найбільшою, яку коли-небудь робили для спеціальної економічної зони Лодзь», — сказав міністр розвитку та технологій Польщі Вальдемар Буда.

Після завершення будівництва польський завод стане найбільшим заводом Daikin по виробнитству  житлових теплових насосів у Європі, який буде підтримувати існуючі заводи в Бельгії, Чехії та Німеччині.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-begins-construction-of-polish-factory/