Компанія Daikin North America спонсорує прогноз Індексу Якості Повітря на американському телеканалі The Weather Channel.

Прогноз Індексу Якості Повітря повідомляє глядачам про стан повітря на ранковій телепередачі America’s Morning Headquarters.

Спонсорська підтримка Daikin також буде розповсюджуватись на партнерську платформу Pattrn каналу the Weather Channel, на якій буде виходити серія передач Clean Air Community.

Прогноз Air Quality Index Report від Daikin, який буде транслюватись щопонеділка на всю країну у передачі America’s Morning Headquarters, буде розповідати про поточний стан зовнішнього повітря у всіх Сполучених Штатах.

В передачах Pattrn Clean Air Community увага приділятиметься невеликим діям та змінам, які глядачі можуть зробити у своєму повсякденному житті та які можуть значно плинути на нашу планету. Буде також висвітлюватись увага компанії Daikin до можливостей контролю якості повітря у приміщенні та важливості чистого повітря, оскільки воно впливає на здоров’я окремої людини та на навколишнє середовище.

“Розуміння того, наскільки велике значення має якість повітря для нашого здоров’я, значно зросло останніми роками ”, – говорить Марк Беллангер (Marc Bellanger), директор з маркетингу та зв’язку з громадськістю компанії Daikin. “Ми хотіли зробити свій внесок та допомогти навчити та проінформувати усіх про те, який є реальний рівень якості повітря в їхньому районі, та що це означає для повсякденного життя.”

Канал The Weather Channel, запущений близько 40 років тому, є найбільш рейтинговим та розповсюдженим метеорологічним каналом в Америці.