БЕЛЬГІЯ: Daikin Europe анонсувала наступне покоління кондиціонера All Seasons Perfera R32 з переробленими внутрішніми та зовнішніми блоками, що полегшує їх встановлення та використання.

Daikin заявляє про найкращу в своєму класі енергоефективність із SEER до 9,47 і SCOP до 5,20. Рівень шуму знижений до 19 дБА.

Повітряні потоки були оптимізовані для забезпечення повного комфорту в режимах охолодження та обігріву. Нова подвійна заслінка забезпечує функцію Comfort Plus: точний кут, який звужує шлях повітряного потоку, збільшуючи швидкість повітря. Це штовхає повітря вгору, перенаправляючи прохолодне повітря від мешканців, усуваючи протяги та забезпечуючи рівномірне освітлення кутів взимку та влітку.

Ви можете вибрати варіант 3D airflow, який поєднує вертикальне та горизонтальне автоматичне гойдання для великих просторів.

Двозонний датчик руху перевіряє сусідні кімнати та відводить повітря від мешканців. Коли виявляється порожня кімната, система автоматично переводить систему в режим енергозбереження. Він також має спеціальну функцію підвищення температури, яка, за словами Daikin, дозволяє йому досягти заданої температури на 14% раніше, ніж традиційні системи. Також є нічний режим.

Нову лінійку було розширено, щоб забезпечити додаткову гнучкість конфігурації, тепер пропонується шість потужностей у діапазоні від 1,5 до 5 кВт. Новий клас потужністю 5 кВт був розроблений таким чином, щоб підходити до тих самих стандартних блоків, що й менші блоки.

Налаштування можна змінити або запланувати за допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування, що входить у комплект, або програми Daikin Onecta. Голосове керування через Google Assistant або Alexa також можливе, щоб забезпечити інтуїтивно зрозумілий контроль над налаштуваннями та дозволити користувачам контролювати споживання енергії онлайн.

Вбудована технологія флеш-стрімерів Daikin – дезодоруючий фільтр з апатиту титану та срібний фільтр проти алергенів – видаляє пил, алергени та запахи. Новою особливістю All Seasons Perfera є миючий статичний фільтр, оброблений активним іонним агентом для уловлювання, зменшення та видалення бактерій і вірусів.

https://www.coolingpost.com/products/daikin-redesigns-perfera-r32-air-conditioner/