Компанія Daikin Applied Americas придбала контрольний пакет акцій двох своїх представників, компаній ThermalNetics та TriState HVAC Equipment.

Разом з обладнанням Daikin обидві компанії представляють також широкий діапазон обладнання інших провідних виробників ОВіК.

Детройтська компанія ThermalNetics, яка вже 50 років працює на ринку систем опалення та охолодження, є авторизованим представником Daikin у східній частині Мічигану. Президент ThermalNetics Рік Суткевич (Rick Sutkiewicz) продовжить керувати компанією.

Компанія TriState HVAC Equipment працює на сході Пенсильванії та на півдні Нью-Джерсі. Вже 30 років компанія представляє бренди Daikin та McQuay. Вона продає VRV та прикладні системи, а також забезпечує сервісне обслуговування обладнання. Керувати компанією залишаться партнери Тоні Грінер (Tony Greener) та Джо Каллахан  (Joe Callahan).

“Наша місія – надавати інноваційні рішення та виключний рівень обслуговування клієнтів”, – говорить Майк Швартц (Mike Schwartz), президент та виконавчий директор Daikin Applied. “Це означає швидке вирішення поточних задач та довгострокова підтримка клієнтів протягом строку служби їх обладнання та об’єктів. З компаніями ThermalNetics та TriState в команді Daikin Group ми маємо людей, технології та структуру для розвитку”.