Компанія Daikin займатиметься дистрибуцією побутової вентиляції виробництва бельгійської компанії Duco.

Відповідно до угоди, компанія Daikin буде дистриб’ютором систем побутової вентиляції Duco у Європі, починаючи з систем централізованої рекуперативної вентиляції (CHRV). Системи Duco дозволять компанії Daikin розширити своє портфоліо для побутового сектору та включити до нього повний асортимент аксесуарів для повітроводів.

Заснована у 1991 році компанія Duco займає ультрасучасну будівлю вздовж траси E40 у Верне. Компанія виросла та стала ключовим європейським гравцем у галузі природної вентиляції та систем захисту від сонця.

Системи CHRV від Duco рекуперують до 90% тепла відпрацьованого повітря. Обладнані датчиками вони автоматично регулюють рівень CO2 та вологості у приміщенні.

“Така співпраця – це прекрасна можливість для компанії Daikin далі розвивати свій бізнес у побутовому секторі. Найближчі роки очікується сильне зростання у секторі вентиляції. Під впливом пандемії Covid-19 люди все більше розуміють необхідність хорошої вентиляції для здорової атмосфери у приміщенні. Коли вони будують чи реконструюють свій дім, вентиляція стає найважливішою після таких базових речей, як опалення та кондиціонування”, – говорить Ентоні Дімоу (Anthony Dimou), керівник продаж компанії Daikin Europe.