США: Daikin Applied придбала Alliance Air Products, виробника індивідуального обладнання для кондиціонування повітря в Сан-Дієго.

Заснована в 2004 році як виробник модернізованих установок обробки повітря, Alliance Air з тих пір розширила свою діяльність у всіх сферах індивідуального виробництва HVAC з більш ніж 700 співробітниками і 70104 кв.м  виробничих площ.

Оголошуючи про придбання, Daikin сказав: «Інженери, власники будівель та оператори тепер мають єдиного постачальника комплексних рішень HVAC, що поліпшує час доставки та продуктивність, одночасно знижуючи витрати протягом життєвого циклу.

Зокрема, в ньому зазначено, що об’єднані можливості Daikin і Alliance Air задовольнять потреби індустрії центрів обробки даних, що швидко розвивається, із системами кондиціонування повітря від холодильних установок до серверних кімнат.

«Alliance Air виділяється своїм виробничим розумінням, креативним дизайном, швидкою роботою та доставкою», — сказав генеральний директор Daikin Applied Джефф Дріс. «Хоча це придбання справді унікально диверсифікує та зміцнює наше портфоліо, воно є справжньою вигодою для наших клієнтів, особливо для тих, хто має гіпермасштабовані та спільне розміщення центрів обробки даних».

Alliance Air пропонує комплексну підтримку клієнтів, від інженерної допомоги до проектування, тестування та обслуговування на місцях. На додаток до охолодження центру обробки даних, об’єднані операції обслуговуватимуть різноманітні додатки, призначені для спеціального дизайну, такі як лікарні, виробничі підприємства та лабораторії.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-applied-acquires-us-ahu-manufacturer/