НІМЕЧЧИНА: компанія Daikin Germany оголосила про майбутній запуск у Європі нового моноблочного теплового насоса повітря-вода з низьким рівнем шуму Daikin Altherma 4 HS-S+, що використовує холодоагент R290.

Daikin Altherma 4 HS-S+, які будуть представлені восени цього року, будуть доступні як трифазні агрегати потужністю 8 кВт, 10 кВт, 12 кВт і 14 кВт.

За словами Daikin, нові Altherma 4 HS-S+ матиме клас енергоефективності A+++ і працюватиме при зовнішніх температурах до -28°C. Температура подачі води до 75°C.

Для зниження рівня шуму використовувався ряд конструктивних елементів. Гратчаста конструкція решітки зовнішнього блоку не тільки відповідає візуальним вимогам, але й була спеціально розроблена для зниження рівня шуму. Зовнішній блок також має вбудовану звукоізоляційну коробку з оптимізованою ізоляцією. Режим тихого звуку, який можна використовувати для додаткового зменшення шуму, забезпечує додаткову гнучкість. Заявлено, що Daikin Altherma 4 HS-S+ досягає рівнів звукового тиску менше 35 дБ(А) вночі.

Нещодавно розроблений алюмінієвий мікроканальний теплообмінник зменшує заправку системи холодоагентом приблизно до 1,3 кг. Оптимальна теплопередача також підвищує ефективність теплового насоса.

Щоб уникнути займистості R290, компанія Daikin вжила спеціальних заходів безпеки. Для зовнішнього блоку це включає вбудований контейнер для холодоагенту, стабільність якого перевірена для безпечного транспортування та встановлення системи, нещодавно розроблений газовіддільник R290, детектор витоку газу з комбінованою примусовою вентиляцією, герметичний блок друкованої плати та антифриз.

Настінні або підлогові внутрішні блоки мають додатковий детектор витоку газу та власний газовіддільник.

https://www.coolingpost.com/products/daikin-previews-low-noise-r290-heat-pump/