Компанія Daikin поставила два чиллери на холодоагенті R-32 EWAT-B- для готелю в Порто (Португалія). Два нових блоки були встановлені взамін двох старих чиллерів, які вже не справлялись з потребами готелю як щодо надійності, так і щодо енергоефективності.

 Встановлена продукція:

 2шт x EWAT-B-

Загальна холодопродуктивність: 400 кВт

 Два встановлених чиллери Daikin на холодоагенті R-32 будуть виробляти охолоджену воду для фанкойлів, встановлених по всьому готельному комплексу.

Чиллери Daikin були обрані взамін старих як більш надійні, до того ж старі вже не могли впоратись з потребами готелю, через що постояльці постійно стикалися з проблемою недостатнього охолодження.

Окрім підвищеної надійності чиллери Daikin також забезпечили підвищення ефективності, завдяки чому піднявся рівень екологічної сталості ОВіК системи, що обслуговує готель.

Від ОВиК систем для готелів зазвичай вимагається створення максимально можливого комфорту для постояльців з використанням надійних та ефективних технологій.

Комфорт клієнтів – це основний пріоритет для будь-якого готелю, і це й не дивно, оскільки в цьому полягає сенс всієї готельної індустрії.

Бренд Daikin безумовно визнаний в усьому світі як символ надійності незалежно від типу чиллера. Але надійність була не єдиною вимогою в цьому проекті.

Екологічна сталість, наприклад, забезпечується блоками серії Bluevolution, лінійки продукції, що використовує холодоагент R-32 з низьким показником GWP (675), який не тільки менш небезпечний для навколишнього середовища завдяки своїм хімічним властивостям, але також гарантує дуже високий рівень енергоефективності при використанні у повністю оптимізованій системі.

Чиллер EWAT-B вирізняється високим рівнем ефективності та дуже низьким рівнем прямих та непрямих викидів CO2, шо робить цей чиллер чудовим екологічно сприятливим варіантом вибору.

https://www.youtube.com/watch?v=VgjuQnMZC6w

Окрім ефективності та екологічної безпеки додатковими перевагами також були тиха робота та компактні розміри блоку.

https://www.daikinapplied.eu/news-center/r-32-chillers-for-a-hotel-in-portugal/