Компанія Daikin Japan впроваджує свої нові розробки у кондиціонери комерційної серії, зокрема безфальцеві механічні з’єднання, засіб виявлення витоків та низку засобів підвищення енергоефективності.

Нові розробки будуть використані в серіях обладнання Daikin VRV, SkyAir та machi Multi.

Безфальцеві з’єднання Daikin – це механічні з’єднання, розроблені для підвищення якості монтажу блоків. Труба холодоагенту вставляється та затискається гайковим ключем без необхідності у розвальцьовуванні або спеціальних інструментах.

З’єднання складається з чотирьох частин: гайка, втулка, серцевина та ущільнююче кільце. При затягуванні серцевина проштовхується, та зубчаста частина втулки врізається в трубу, що забезпечує металеве ущільнення та герметичність. Два ущільнюючих кільця не пропускають воду та запобігають витоку холодоагенту.

Безфальцеве з’єднання пройшло 11 випробувань технічних характеристик, зокрема випробування на герметичність, на розривання та згинання, передбачені стандартом ISO14903 та стандартом JCDA0012 японського Copper Centre.

Виявлення витоків вже кілька років працює в блоках Daikin європейського виробництва, а тепер ця функція використовуватиметься і в японських системах VRV, SkyAir та machi Multi. Дана функція використовує IoT (інтернет речей) для щоденного діагностування та реєстрації витоків холодоагенту, а також може інформувати адміністратора по електронній пошті.

Нові моделі будуть випущені вже у жовтні 2021 року.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-japan-to-introduce-flare-less-joints-and-leak-detection/