Виставка Mostra Convegno Expocomfort (MCE), запланована на березень цього року, знову була відкладена через пандемію – цього разу до кінця червня.

Нові дати проведення виставки були призначені на 28 червня-1 липня 2022 року у виставковому центрі Fiera Milano.

За інформацією організатора виставки рішення про відтермінування було прийняте після “уважного вивчення” італійських та міжнародних даних стосовно пандемії.

Массіміліано П’єріні (Massimiliano Pierini), виконавчий директор Reed Exhibitions Italia, говорить: “Щоб забезпечити повноцінне та безпечне проведення заходу для всіх професіоналів, що братимуть в ньому участь, ми вирішили перенести виставку на кінець червня, коли літній сезон дозволить більш вільні міжнародні поїздки та більш безпечне спілкування”.

Виставка 2020 року була спочатку відкладена до вересня 2020 року після наступу коронавірусу, але в решті решт була скасована. Цього року захід було заплановано на 8-11 березня.

При очевидних побоюваннях стосовно масштабу обмежень, які можуть вплинути на кількість іноземних гостей, неясно також наскільки цього року пандемія вплинула на розміри виставки та кількість учасників.

У грудні організатор повідомляв, що 90% площі для 1300 зареєстрованих компаній було підтверджено. При загальній кількості 2388 учасників у 2018 році ця кількість відображає значний спад.