Компанія Daikin вже не вперше надає свої високоефективні ОВіК рішення для аеропорту. Цього разу це Міжнародний аеропорт в м. Кумасі (Гана, Західна Африка).

Встановлене обладнання: чиллери EWAD-T-B 4шт

Для цього проекту клієнт дав запит на випробування блоків у присутності замовника, які через коронавірусні обмеження проводились дистанційно.

Під час випробувань у нас була можливість поговорити з паном Адаілтоном Феррейра (Adeilton Ferreira), координатором проекту від підрядника, відповідальним за ОВіК систему та все з нею пов’язане. Ось що він сказав про проект:

“Це міжнародний аеропорт площею 5000 м2 в Кумасі. Оскільки аеропорт є міжнародним, він має відповідати всім вимогам, що висуваються до таких об’єктів. Він розташований у Західній Африці, де температура сягає дуже високого рівня. Тому температурний контроль дуже важливий, потрібно підтримувати температуру всередині аеропорту на рівні 24/25 °C, оскільки дуже важливо постійно забезпечувати комфорт для пасажирів.

В систему ОВіК входять чиллери з повітряним охолодженням та гвинтовими компресорами та фанкойли. Найважливішим аспектом цього проекту є енергоефективність, оскільки для операторів аеропортів дуже важливо, щоб споживання енергії було на мінімально можливому рівні.

Саме з цієї причини була обрана технологія компанії Daikin. Це рішення найбільше відповідає вимогам проекту. Ще одним важливим моментом була можливість інтеграції з BMS-системою, яка інтенсивно використовується для забезпечення максимально ефективної роботи всіх систем аеропорту.

Проведення випробувань також було дуже важливим. Ми повинні пересвідчитись, що обрані блоки зможуть забезпечити очікувану продуктивність та необхідні параметри. Можливість оцінити роботу чиллерів сьогодні дозволить нам реалізовувати наш план без питань та затримок”.

https://www.daikinapplied.eu/news-center/highly-efficient-hvac-technology-for-an-airport/