Компанія Daikin розробила новий тепловий насос Altherma 3 WS спеціально для багатоповерхових будинків.

Вважається, що багатоквартирні будівлі є одними з найбільших джерел споживання енергії та викидів CO2. У Європі більшість людей живе у міських районах та все більше переїжджає до квартир у цих районах, а побудувати екологічно безпечний багатоквартирний будинок доволі складно.

Тепловий насос Daikin Altherma 3 WS може працювати разом з комунальним повітряним тепловим насосом Daikin BlueVolution EWYT-B. Виробник заявляє, що синергія цих двох блоків дозволяє значно знизити тепловтрати у багатоповерхових будинках. Окрім цього, така комбінація мінімізує ризик перегріву завдяки високоефективному розподіленню тепла при температурі близькій до температури навколишнього середовища.

Інноваційна система складається з мережі теплових насосів, під’єднаних до загального центрального водяного контуру. В кожній квартирі встановлено блок Daikin Altherma 3 WS з вбудованим баком для побутової гарячої води, що забезпечує індивідуальний комфорт для кожної квартири. Блок Daikin Altherma 3 WS тихо працює та займає площу 597мм x 666мм.

https://www.coolingpost.com/products/daikin-heat-pump-lives-the-high-life/