Компанія Toyota Motor Manufacturing Czech Republic передала понад 295 кг холодоагенту R407C до програми Daikin Loop (L∞P) для повторного використання.

Відновлений фреон R407C буде використано для виробництва нового ОВіК обладнання для скорочення обсягів виробництва нового холодоагенту. Окрім цього, три зупинених чилера з заводу у місті Колін – два з фарбувального цеху та третій, що працював на охолодження адміністративної будівлі – були замінені новими чилерами, які працюють на фреоні R32 з більш низьким показником GWP.

Програма Loop була запущена у 2019 році і зараз вона працює у всіх країнах ЄС, а також Албанії, Боснії та Герцеговині, Ісландії, Косово, Чорногорії, Північній Македонії, Норвегії, Сербії, Швейцарії та Великобританії. На сьогодні компанія Daikin вже продала понад 20000 теплових насосів з відновленим холодоагентом.

Toyota – це перша компанія в Чехії, яка взяла участь у цій програмі.

“В компанії Toyota ми активно шукаємо будь-яку можливість покращити навколишнє середовище, дотримуючись глобальної корпоративної стратегії нульових викидів під час виробництва транспорту до 2050 року”, – говорить Кореацу Аокі (Koreatsu Aoki), президент Toyota Motor Manufacturing Czech Republic. “Окрім багатьох різних покращень повторне використання матеріалів є одним з кращих варіантів покращень у довгостроковій перспективі для будь-якої компанії. Програма Loop by Daikin відкриває для нас нові можливості, и ми тепер можемо піти ще далі в плані повторного використання всіх матеріалів, які використовуються в нашому виробництві, що зробить його ще більш сприятливим для навколишнього середовища.”