Іспанська компанія Tewis Smart Systems, яка у 2018 році стала частиною групи компаній Daikin, буде постачати холодильні системи для нового розподільчого складу мережі іспанських супермаркетів DIA площею 68000м2 .

Новий об’єкт, який побудують цього літа у Green Logistics Park, першому еко-промисловому парку Іспанії в Ильєскас (Толедо), буде охоплювати загальну площу 127000м2.

Об’єкт описується як один з найбільш амбіційних промислових проектів з охолодження в Іспанії. Окрім того, що це буде найбільший розподільчий центр DIA в Іспанії, холодильна камера на 3000 кВт від Tewis також буде однією з найбільших. Обіймаючи площу 21000м2 від площі складу, система охолодження буде працювати тільки на “природних” холодоагентах.

Склад буде побудовано відповідно до найсуворіших екологічних стандартів, а установка сонячних панелей забезпечить його енергетичну незалежність.

Відкриття нового центру заплановано на 2022 рік. З нього будуть здійснюватися поставки у 500 магазинів, розташованих у Мадриді, Кастилія-Ла-Манча та Кастилія-Леон.

https://www.coolingpost.com/features/tewis-to-supply-refrigeration-to-largest-dia-warehouse/