Компанія Daikin нещодавно надала сучасне ОВіК рішення для єдиного п’ятизіркового концертного залу Шотландії.

Концертний зал Usher Hall – це екстраординарна суміш історичного та сучасного, традиційного та модного.

Прекрасна старовинна будівля потребувала оновлення ОВіК системи, щоб забезпечити комфорт для більшої кількості артистів та глядачів. Компанія Daikin Applied Service, завдяки її чудовому клієнтському обслуговуванню та визнаному якісному обладнанню, була обрана для постачання чиллерів та оновлення старої системи центрального кондиціонера.

Чиллери EWAD-TZ з повітряним охолодженням були обрані за їх високу ефективність та опцію шумозниження, низькі експлуатаційні витрати, гнучкість та надійність. Модельний ряд EWAD-TZ – це результат ретельного проектування, спрямованого на оптимізацію енергоефективності установок, зниження рівня експлуатаційних витрат, ефективність. Чиллери обладнані високоефективними одногвинтовими інверторними компресорами, оптимізованим відділенням конденсації, сучасними вентиляторами обдування конденсатора, а також кожухотрубними або пластинчатими теплообмінниками з низьким падінням тиску холодоагенту.

Компанія Daikin Applied Service також змогла провести оновлення 20-річного центрального кондиціонера, підвищити його ефективність та уникнути дорогого простою.

“Ще  один проект, де Daikin Applied Service надали саме те, що було обіцяно. Завжди готові допомогти вирішити будь-які питання, що виникали”, – говорить Майкл Аберкромбі (Martin Abercromby), старший менеджер проектів компанії FES Support Services Ltd, яка виконувала всі роботи.

https://www.daikinapplied.eu/news-center/a-modern-hvac-solution-for-a-concert-hall/