Компанія Daikin представляє модельний ряд шумоізолюючих кожухів для зовнішніх блоків серій Sky Air Alpha, Sky Air Advance та VRV 5 S.

Для шумозалежних проектів ці нові кожухи дозволяють знизити силу звуку на 10дБ(A). Додатковий розрахунок шуму, продуктивності або ефективності блоків не потрібен, оскільки всі необхідні значення вже вирахувані на заводі.

Спеціально спроектовані шумоізолюючі кожухи не будуть сильно виділятись завдяки оздобленню кольору антрацит (RAL 7016). Їх конструкція оптимізована, щоб витрати повітря та продуктивність залишались максимально наближеними до стандартних. Окремі повітроводні отвори для забирання та відведення повітря дозволяють уникнути замикання потоків повітря для ефективного зниження шуму та мінімізації падіння тиску.

Для кожухів доступні показники сили звуку в режимах охолодження та нагріву відповідно до стандарту ISO 3744, а також показники звукового тиску та роботи в низькошумному режимі.

Кожух можна встановлювати на будь-якій рівній поверхні. Бокові панелі кожуха легко відкриваються для швидкого доступу до ключових компонентів блоку при обслуговуванні.

За необхідності можна замовити додаткові дренажний піддон та нагрівач.

https://www.coolingpost.com/products/daikin-adds-sound-enclosures-for-vrv-and-sky-air/