США: Міністерство енергетики США (DOE) оголосило, що ще чотири виробники, Bosch, Daikin, Midea та Johnson Controls, впоралися з проблемою теплових насосів для холодного клімату.

Запущений у 2021 році проект Міністерства енергетики США з технологій холодного кліматичного житлового теплового насоса (CCHP) спрямований на прискорення впровадження технологій теплових насосів шляхом підтримки інновацій і виробництва. Він об’єднує зацікавлені сторони державного та приватного секторів для вирішення технічних проблем і ринкових бар’єрів для впровадження.

Після успішного виробництва прототипів теплових насосів Bosch, Daikin, Midea та Johnson Controls приєднаються до оголошених раніше партнерів Lennox International, Carrier, Trane Technologies та Rheem на наступному етапі конкурсу. Цей етап включатиме встановлення та моніторинг понад 23 прототипів у різних місцях з холодним кліматом по всій території США та Канади протягом наступного року.

Зараз DOE звертається до майже 30 штатів, комунальних підприємств та інших партнерів, які були частиною початкового зобов’язання заохочувати впровадження CCHP. Міністерство енергетики заявляє, що продовжуватиме працювати з партнерами над розробкою програм, стимулів, освітніх та інформаційних кампаній, які допоможуть споживачам краще зрозуміти переваги цих нових розробок.

У конкурсі зазначено, що прототипи забезпечують 100% продуктивність нагріву без використання допоміжного тепла та зі значно вищою ефективністю при 5°F (-15°C).

https://www.coolingpost.com/world-news/four-more-pass-cold-climate-heat-pump-challenge/