Організатор Європейського Саміту по тепловим насосам впевнений, що захід відбудеться у жовтні після чергових послаблень обмежень, пов’язаних з с Covid-19 у Німеччині.

За умов стабільного зниження рівня захворювань уряд Баварії дозволить проводити торгівельні виставки не пізніше, ніж від 1 вересня 2021 року.

Дане рішення є гарним стимулом для Європейського Саміту по тепловим насосам, який буде проводитись у Нюрнберзі 26-27 жовтня 2021 року відповідно до свого звичного графіку, раз на два роки між виставками Chillventa.

“Завдяки цьому рішенню баварського уряду знову буде можливо налагоджувати ділові контакти при особистій зустрічі, переглядати цікаві презентації наживо без екранів та нову продукцію з перших рук – все як раз до проведення саміту” – говориться у заяві організаторів.

Чотири основні тематичні напрямки Європейського Саміту по тепловим насосам 2021 року – тенденції ринку, науково-дослідницька робота, розробка компонентів та галузі застосування теплових насосів. Хто не зможе приїхати на захід особисто, зможе переглядати презентації онлайн.