Від підрядників та інженерів до чиновників, дистриб’юторів та дилерів – нема сумнівів, що перехід до нових холодоагентів в галузі ОВіК впливає на багато різних груп. Конфлікти інтересів та відмінності в мотивації можуть створити враження, що буде складно всіх задовольнити, але у цьому випадку є рішення, завдяки якому ви будете у виграші. Давайте обсудимо, чому холодоагент R-32 – це легкий вибір, якщо розібратись у всьому більш детально.

Результати опитування серед дилерів побутового сектору ОВіК з різних регіонів США та Канади говорять, що R-32 є легким вибором. Щоб дізнатись, про що більше за все турбуються дилери, коли йдеться про перехід на нові холодоагенти, ми поставили велику кількість питань різним дилерам компаній Daikin та Goodman, зокрема питання про їх обізнаність про майбутні зміни стосовно холодоагентів, можливі складнощі та важливість деяких характеристик холодоагентів. Серед опитуваних дилерів 90% обрало “кращу енергоефективність” як найбільш важливу або другу за важливістю характеристику, а 70% надали перевагу “можливості використання невеликого обладнання ”. Враховуючи важливість цих факторів для дилерів, не дивно, що 81% респондентів були “дуже або надзвичайно зацікавлені” характеристиками холодоагенту R-32.

  1. Енергоефективність
  • Системи на холодоагенті R-32 до 12% більше ефективні. Випробування у лабораторіях Daikin руфтопів з інверторним компресором та чилерів з водяним охолодженням показали, що показники ефективності при повному та частковому навантаженні можуть бути покращені на 12% при використанні холодоагенту R-32 замість R-410.
  1. Невеликі блоки
  • Ефективність холодоагенту R-32 дозволяє використовувати більш легкі та компактні блоки. Прекрасні термодинамічні властивості холодоагенту R-32 дають інженерам ОВіК можливість проектувати системи, які використовують менше холодоагенту для теплопередачі порівняно з різними сумішами. Передача меншого об’єму холодоагенту через систему дозволяє використовувати конструкцію з моторами меншого розміру, трубами меншого діаметру та теплообмінниками меншого розміру для забезпечення тієї ж потужності та ефективності, яку дають суміші холодоагентів, що в свою чергу дає більш легкі та компактні блоки систем кондиціонування.
  1. Світовий стандарт/доступність
  • Холодоагент R-32 широко доступний в достатній кількості. Багато років R-32 використовувався як основний компонент холодоагенту R-410A, та його продає багато постачальників.
  • Холодоагент R-32 – це перевірений товар. Він використовується у понад 100 млн. блоків по всьому світу та є визнаною заміною для холодоагенту R-410A.
  1. Безпека/займистість
  • Понад 100 млн. блоків на холодоагенті R-32 безпечно працює по всьому світу, зокрема чилери, руфтопи, системи VRF, PTAC, побутові спліт-системи та віконні кондиціонери. Це означає, що у всьому світі сервісні спеціалісти знайомі з холодоагентом R-32 та впевнено працюють з ним. Для ще більшого захисту користувачів та відвідувачів будівель проводиться чи планується оновлення різних національних та міжнародних стандартів безпеки, щоб гарантувати проектування ОВіК обладнання з належним рівнем безпеки.
  • Холодоагент R-32 відноситься до класу безпеки A2L та є слабко займистим. Порівняно з пропаном для його займання необхідно близько в 100 разів більше енергії.

Холодоагент R-32 не тільки вирішує багато проблем ОВіК дилерів, він також створює зміни в галузі, які, як очікується, дадуть більше бізнес можливостей дилерам, оскільки споживачі потребують нових технологій. За цим посиланням можна подивитись інші причини, через які холодоагент R-32 є надійним, перевіреним вибором, який допоможе просунутись уперед всім в ОВіК галузі.

https://www.achrnews.com/articles/143645-r-32-whats-in-it-for-you